Co sądzicie o nowej stronie OSP Stróże?

OSP Stróże - aktualności
Zwarcie instalacji elektrycznej w domu na Zawodziu. 18-09-2019 r. PDF Drukuj Email

W środę 18 września o godzinie 9.22 miał miejsce wyjazd jednym zastępem do zwarcia instalacji elektrycznej na poddaszu domu na Zawodziu. Odłączono zasilenie prądem budynku, sprawdzono kamerą termowizyjną dom i oprócz zadymienia na szczęście nic się nie stało. W działaniach, które trwały ponad godzinę udział brała również jednostka OSP Biała Niżna oraz JRG1 PSP z Nowego Sącza.

Poprawiony: środa, 18 września 2019 18:03

Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Grybowie 15-09-2019 r. PDF Drukuj Email
15 września 2019 r. na stadionie sportowym w Grybowie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze dla młodzieżowych drużyn pożarniczych w których wzięło udział 16 drużyn z terenu gminy i miasta Grybów, 2 drużyny z gminy Krynica-Zdrój oraz 2 drużyny z gminy Łabowa.
Zawody rozegrane zostały w konkurencjach:
-musztra,
-bieg sztafetowy 400 m z przeszkodami,
-ćwiczenie bojowe.

Na podium stanęły drużyny z:
1. OSP Ptaszkowa.
2. OSP Grybów-Biała
3. OSP Krużlowa Wyżna

Nasi druhowie zajęli 9 pozycje.
Gratulujemy udziału.
Poprawiony: środa, 18 września 2019 18:08

Pożar sprzętu AGD w garażu domu w Białej Niżnej 03-09-2019r. PDF Drukuj Email

We wtorek 3 września o godzinie 21:56 nastąpił wyjazd dwoma samochodami do Białej Niżnej. W garażu domu jednorodzinnego doszło do zapalenia się zamrażarki. Przed przybyciem zastępów strażackich właścicielowi udało się odłączyć sprzęt od prądu i ugasić wodą. Działania straży polegały na wyniesieniu sprzętu na zewnątrz, przelaniu wodą i sprawdzeniu kamerą termowizyjną zamrażarki oraz pomieszczenia garażu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Działania trwały ok. 30 min.
W akcji uczestniczyły dwa nasze zastępy oraz po jednym z OSP Białej NIżnej, OSP KSRG Grybów-Biała W., JRG1 PSP z Nowego Sącza oraz Policja.

Poprawiony: wtorek, 03 września 2019 22:24

Poszkodowany motocyklista 30-08-2019r. PDF Drukuj Email

W piątek 30 sierpnia o godzinie 18:35 miał miejsce wyjazd do Stróż na Zawodzie, gdzie wypadkowi uległ motocyklista. 18 letni kierowca jadąc skuterem drogą gminną nagle stracił panowanie, zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie posesji. Mężczyzna doznał urazu barku oraz otarć. Nasz zastęp przybył na miejsce zdarzenia jako pierwszy. Motocyklista znajdował się na poboczu drogi, był przytomny. Udzielono mu pomocy przedmedycznej, założono kołnierz ortopedyczny i przekazano przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Okoliczności zdarzenia wyjaśniała przybyła na miejsce Policja. Poszkodowany motocyklista został zabrany do szpitala.

Nasz zastęp zakończył działania i wrócił do remizy.

Poprawiony: wtorek, 03 września 2019 22:07

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>