Szukaj

Reklama

Ankieta

Co sądzicie o nowej stronie OSP Stróże?
 
Strona główna
Reklama

OSP Stróże - aktualności
Spotkanie Opłatkowe jednostek z terenu gm. Grybów w Stróżach 28-XII-2013r. PDF Drukuj Email

 W sobotnie popołudnie 28 grudnia 2013r. gościliśmy w naszej remizie przedstawicieli jednostek OSP z terenu naszej gminy na spotkaniu Opłatkowym, które było okazją do podsumowania działalności straży w mijającym roku oraz złożenia sobie życzeń noworocznych i wspólnego kolędowania. Oprócz licznie przybyłych druhów z jednostek OSP w spotkaniu uczestniczyli członkowie Zarządu Miejsko-Gminnego OSP w Grybowie, parlamentarzyści, przedstawiciele władz powitowych, gminnych i miejskich wraz z Panem Wójtem i Burmistrzem Grybowa na czele, radni powiatowi i gminni, przedstawiciele organizacji samorządowych oraz instytucji współpracujących z OSP na naszym terenie, kapłani a także osoby zaproszone, które wspierają działalność straży.

Kolędami i krótkimi jasełkami zespół "Kowalnia" uświetnił imprezę, podczas której też doceniono osoby zasłużone dla pożarnictwa odznaczając je medalami. Pamiątkami uhunorowano także przybyłych druhów weteranów, w tym szczególnie żyjących założycieli jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Stróżach.

Więcej >>

Poprawiony: niedziela, 02 lutego 2014 22:04
 
Kolizja dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu w Stróżach na Zawodziu 03-11-2013 r. PDF Drukuj Email

W niedzielę 3-go listopada 2013 r. o godzinie 14:30 zostaliśmy wezwani do wypadku drogowego, który miał miejsce w Stróżach na osiedlu Zawodzie na nieoznakowanym skrzyżowaniu dróg równorzędnych koło "Krzyża". Po przybyciu na miejsce zastaliśmy dwa samochody osobowe, które uczestniczyły w kolizji oraz zespół pogotowia ratunkowego udzielający pomocy poszkodowanym. Samochód osobowy Volkswagen Passat Combi uderzył w bok samochodu Suzuki Baleno, który po uderzeniu wpadł na słup elektryczny.
Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca kolizji oraz udzieleniu pomocy lekarzowi i ratownikom medycznym przy akcji ratunkowej, w tym przy wyciągnięciu z zakleszczonego samochodu osoby poszkodowanej. W sumie w wypadku poszkodowanych zostało 7 osób podróżujących tymi samochodami, w tym dwoje dzieci. Sześć osób zostało zabranych karetkami do szpitala na badania.

Więcej >>

Poprawiony: środa, 04 grudnia 2013 14:49
 
Zawody Gminne M.D.P. Grybów 29-IX-2013r. PDF Drukuj Email

W niedzielę 29-IX-2013r. w godzinach popołudniowych na stadionie sportowym w Grybowie odbyły się zawody strażackie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gmin: Grybów,  Korzenna i Kamionka Wlk. W sumie w zawodach uczestniczyło 29 drużyn chłopięcych i dziewczęcych.

Z naszej jednostki udział w zawodach brała drużyna młodzieżowców w składzie: Adrian Baran, Damian Grebla, Patryk Gruca, Mateusz Gucwa, Kacper Janowski, Przemysław Kantor, Michał Łatka, Maciej Sztaba, Maciej Szpila i Karol Szpila.

W klasyfikacji końcowej w gm. Grybów drużyna chłopców zajęła 9 miejsce. Gratulujemy udziału w zawodach!

 

Więcej >>

Poprawiony: środa, 02 października 2013 07:26
 
Wypadek drogowy Stróże Niżne 06-09-2013 r. PDF Drukuj Email

W piątek 06 września 2013r. około godz 15:00 w Stróżach Niżnych na drodze krajowej doszło do wypadku samochodowego. Podczas manewru wyprzedzania na prostym odcinku drogi przy granicy z Wilczyskami dwa pojazdy zderzyły się, wypadły z drogi i znalały się w rowie. Nasz zastęp przybył na miejsce zdarzenia jako pierwszy, zabezpieczył miejsce oraz udzielił jednej poszkodowanej osobie pomocy przedmedycznej oczekując na przybycie karetki pogotowia. Dalsze działania polegały na kierowaniu ruchem drogowym do momentu przybycia na miejsce innych jednostek i policji. Poszkodowany w wypadku kierowca busa został zabrany do szpitala. Drugiej osobie kierującej samochodem osobowym młodej kobiecie uczestniczącej w wypadku na szczęście nic poważnego się nie stało.

Więcej >>

Poprawiony: niedziela, 08 września 2013 07:20
 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 49 następna > ostatnia >>

Strona 44 z 49

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Odwiedziło nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterNowe Osoby35
mod_vvisit_counterNowi Wczoraj135
mod_vvisit_counterW tygodniu432
mod_vvisit_counterW miesiącu1160
mod_vvisit_counterRazem1369172

IP Gościa: 18.204.2.53
,
Data: Wrz 19, 2019

Statystyki

Użytkowników : 86
Artykułów : 213
Reklama