Szukaj

Reklama

Ankieta

Co sądzicie o nowej stronie OSP Stróże?
 
Strona główna
Reklama

OSP Stróże - aktualności
Utwardzenie placu wokół remizy i remont garażu - maj 2017r. PDF Drukuj Email

Na terenie remizy w ostatnich dniach trwają prace przy utwardzaniu placu wjazdowego oraz terenu wokół budynku, gdzie kładziona jest kostka brukowa. Prace te wykonuje firma Rod Bruk Józef Rodak z Siołkowej a inwestycję finansuje Urząd Gminy Grybów. Natomiast w garażu została skuta wylewka, a cały garaż i wyjazd został obniżony w celu przystosowania go dla nowego wozu strażackiego. Następnie utwardzono tłuczniem, zazbrojono i wylano nową wylewkę  w garażu i na wjeździe do niego. Udało się to dokonać dzięki środkom przekazanym przez Radę Sołecką, wsparciu finansowemu Wójta Gminy Grybów, Sołtysa Krzysztofa Olszaneckiego, Radnych ze Stróż oraz własnych środków pieniężnych, jak również dzięki zaangażowaniu i pracy wielu druhów. Szczególne podziękowania składamy firmie DAMEX Damian Malinowski za nieodpłatne wypożyczenie narzędzi i sprzętu budowlanego, Firmie Transportowej Marek Szpila - za zasponsorowanie i dostarczenie klińca na utwardzenie garażu oraz nieodpłatne użyczenie koparki. Firmie Pana Wojciecha Nowaka ze Stróż Zalesia za dokonanie pomiarów i użyczeniu szalunków oraz za okazaną pomoc podczas prac przy garażu. Wszystkim tym osobom i firmom składamy serdeczne podziękowania. Pozostaje jeszcze dokończenie układania kostki, dołożenie segmentów automatycznej bramy garażowej, wykonania tynków w garażu na obniżonej części oraz pomalowania garażu. Pozostanie do wykonania rozplantowanie ziemi i posianie trawy obok ułożonej kostki.

 

Poprawiony: czwartek, 01 czerwca 2017 09:44
 
Pożar budynku gospodarczego w Stróżach 14-05-2017r. PDF Drukuj Email

 

W niedzielne popołudnie 14 maja o godz. 14:29 syrena strażacka poderwała naszą jednostkę do pożaru budynku gospodarczego w Stróżach. Dwoma zastępami błyskawicznie zjawiliśmy się na miejscu akcji i ugasiliśmy pożar w zarodku. Na miejsce akcji przybyła też jednostka z OSP Polna, która wsparła nas przy dogaszaniu i rozbiórce nadpalonej części budynku oraz składowanego przy nim drewna. Przyjechała również jednostka PSP z JRG1 w Nowym Sączu. Cała akcja trwała 1 godzinę i zakończyła się o 15:30

 

MG

Poprawiony: niedziela, 14 maja 2017 20:21
 
Wyjazdy w piątek 12-05-2017r. PDF Drukuj Email

Kolejne dwa wyjazdy w piątek 12 maja 2017 miały miejsce w godzinach popołudniowych. Pierwszy z nich był do zabezpieczenia niebezpiecznie pochylonego słupa telekomunikacyjnego i zwisających linek na drogę gminną przez park w Stróżach Niżnych. Natomiast drugi o godz 18:45 był do Wyskitnej, gdzie po burzy z ulewą spływająca woda zagrażała budynkom i działania polegały na udrażnianiu przepustów oraz monitorowaniu sytuacji. Działania w obu przypadkach trwały ok. 1 godziny. W Wyskitnej nasza jednostka działała wspólnie z OSP Polna i OSP Wyskitna.


MG

Poprawiony: niedziela, 14 maja 2017 20:39
 
Wyjazd do plamy oleju 12-05-2017 PDF Drukuj Email

W piątek 12 maja około godziny 8.30 nasza jednostka wyjechała do neutralizacji plamy ropopochodnej na jezdni w ciągu drogi wojewódzkiej Tarnów- Krynica na odcinku Stróże-Grybów.

MG

Poprawiony: piątek, 12 maja 2017 09:24
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 41

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Odwiedziło nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterNowe Osoby9
mod_vvisit_counterNowi Wczoraj45
mod_vvisit_counterW tygodniu54
mod_vvisit_counterW miesiącu724
mod_vvisit_counterRazem1181492

IP Gościa: 54.146.195.24
,
Data: Lis 19, 2018

Statystyki

Użytkowników : 74
Artykułów : 179
Reklama