Strona główna Komunikaty III Powiatowy Zlot MDP w Mogilnie 20-06-2015r.

III Powiatowy Zlot MDP w Mogilnie 20-06-2015r. PDF Drukuj Email

W sobotę 20 czerwca 2015 roku w Mogilnie (gmina Korzenna) odbył  się III Powiatowy Zlot Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych  z terenu Powiatu Nowosądeckiego. W zlocie wzięło udział 42 drużyny co dało liczbę prawie trzystu uczestników. Naszą jednostkę reprezentowali: Radosław Gruca,  Kamil Gryzło, Miłosz Kalisz, Mikołaj Kalisz i Dawid Mikulski.

Uczestnicy musieli przejść pętlą około 5 km gdzie podczas marszu mieli zgłosić się do wyznaczonych punktów, w których odbył się sprawdzian wiedzy.

Na stadionie sportowym rozegrane zostały ciekawe konkurencje sprawnościowe, które miały też element edukacji pożarniczej.

Nasi chłopcy bardzo dobrze się zaprezentowali i plasowali się w ścisłej czołówce, jednak miejsca nie były tutaj ważne, ale dobra zabawa.
Dla wszystkich uczestników była pamiątkowa koszulka, posiłek, odblaski oraz lody.

Opiekunem drużyny był Komendant Stanisław Baran i  druh Mariusz Gruca.

Poprawiony: środa, 24 czerwca 2015 22:41