Strona główna Komunikaty Ćwiczenia Jednostek OSP na terenach "Sądeckiego Bartnika" 05-10-2015r.

Ćwiczenia Jednostek OSP na terenach "Sądeckiego Bartnika" 05-10-2015r. PDF Drukuj Email

W poniedziałek 5-października-2015r. po południu na terenie obiektów Gospodarstwa Pasiecznego "Sądecki Bartnik" odbyły się ćwiczenia praktyczne jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Grybów. W sumie w ćwiczeniach wzięło udział 14 jednostek OSP a ćwiczeniom przyglądali się funkcjonariusze Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej z Nowego Sącza.

Założono, że powstał pożar w jednym z budynków. Pożar szybko rozprzestrzenił się  na dach budynku a w wyniku silnego wiatru oraz panującej suszy płomienie przeniosły się na pobliski las. Wodę do gaszenia pożaru czerpano z pobliskich stawów.

Galeria zdjęć na stronie PSP Nowy Sącz: http://www.psp-nowysacz.pl/aktualnosci.php?body=article&name=stroze-cwiczenia-gminne-jednoste&lang=pl

M.G.

Poprawiony: wtorek, 06 października 2015 11:57