Strona główna Komunikaty Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze 31-01-2016.

Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze 31-01-2016. PDF Drukuj Email

W niedzielę 31-I-2016r. o godz. 17:00 w budynku remizy strażackiej w Stróżach odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze wszystkich członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Stróżach.

Na zebranie licznie przybyli zaproszeni goście, m.in. Senator RP Stanisław Kogut, Radny Powiatowy Antoni Poręba, Radny Gminy Grybów Jan Radzik, Członek Prezydium ZOW ZOSP RP Antoni Bienias, Prezes Zarządu Miejsko - Gminnego Związku OSP Grybów Marian Chronowski, Z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Nowym Sączu st. bryg. Paweł Motyka oraz lokalni przedsiębiorcy i mieszkańcy naszej miejscowości.

Podczas zebrania przedstawione zostały sprawozdania z działalności jednostki OSP Stróże w 2015r. sprawozdanie finansowe i plan działań na 2016r.

Jednak najważniejszą sprawą tego zebrania było udzielenie absolutorium Zarządowi OSP za 2015r. i wybory Zarządu OSP oraz Komisji Rewizyjnej na lata 2016 - 2020.

Jednogłośnie wszystkimi głosami "za" udzielono Zarządowi OSP absolutorium za 2015r.

Wybrano również Zarząd OSP Stróże na kolejną kadencję w składzie:

Prezes               Stanisław Baran

V-ce Prezes       Mieczysław Szczepanek
Naczelnik          Tomasz Kasztelewicz
Z-ca Naczelnika Robert Przetacznik
Skarbnik            Henryk Ziomek
Sekretarz           Mariusz Gruca
Gospodarz        Wojciech Mikulski
Członek              Andrzej Szczepanek
Członek              Dominik Mucha

Powołano również Komisję Rewizyjną w składzie:

Przewodniczący  Bolesław Dywan