Strona główna Komunikaty Walne zebranie sprawozdawcze za 2016r.

Walne zebranie sprawozdawcze za 2016r. PDF Drukuj Email

W niedzielę 29-I-2017r. o godz. 17:00 w budynku remizy strażackiej w Stróżach odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2016 rok wszystkich członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Stróżach.

Na zebranie licznie przybyli zaproszeni goście, m.in.: Prezes Zarządu Miejsko - Gminnego Związku OSP a zarazem Burmistrz Miasta Grybowa Paweł Fyda, Komendant Miejsko - Gminny Związku OSP st. kpt. Piotr Wysowski, Radny Powiatowy Antoni Poręba, Radny Powiatowy Józef Broński, Przewodniczący Rady Gminy Grybów Jan Radzik, sołtys Stróż Krzysztof Olszanecki oraz lokalni przedsiębiorcy i mieszkańcy naszej miejscowości.

Podczas zebrania przedstawione zostały sprawozdania z działalności jednostki OSP Stróże w 2016r.,  sprawozdanie finansowe za 2016 oraz przedstawiony został plan działań na 2017r. Jako najważniejsze punkty tego planu to: zakup nowszego samochodu pożarniczego oraz utwardzenie terenu przy remizie.

Naczelnik OSP Stróże Tomasz Kasztelewicz zdał raport z działalności bojowej naszej jednostki za cały 2016r.

Był to pod względem naszych wyjazdów bojowych spokojniejszy rok niż lata ubiegłe. Do akcji bojowych wyjeżdżaliśmy 31 razy z tego do pożarów 6 razy.

Nasi druhowie uczestniczyli w wielu szkoleniach i ćwiczeniach tak wewnętrznych jak i zewnętrznych wspólnie z innymi jednostkami OSP, ukończyli odpowiednie kursy a 3 druhów recertyfikowało kurs Kwalifikowanej Pomocy Przedmedycznej.

Sekretarz OSP
Mariusz Gruca