Strona główna Komunikaty Eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej 23-02-2017r.

Eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej 23-02-2017r. PDF Drukuj Email

W czwartek 23 lutego 2017 roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Białej Niżnej odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”.
Naszą jednostkę reprezentowała Weronika Baran i Łukasz Lach pod opieką prezesa Stanisława Barana w kategorii Szkoła podstawowa.

Każdy z uczestników miał do rozwiązania test pisemny. W turnieju udział wzięło około 50 uczestników z terenu miasta i gminy Grybów.

Nasi reprezentanci wypadli dobrze, jednak nie udało im się zakwalifikować na eliminacje powiatowe.

Do eliminacji powiatowych zakwalifikował się Szymon Pękala z Gimnazjum w Stróżach pod opieką mgr Wojciecha Brońskiego zdobywając II miejsce w Kategorii szkół gimnazjalnych.

W imieniu Zarządu OSP i kolegów druhów gratulujemy i dziękujemy za włożony wkład w przygotowanie do turnieju.

Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Grybowie przy współudziale Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu , Gminnego Ośrodka Kultury w Grybowie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Białej Niżnej.

Poprawiony: czwartek, 02 marca 2017 10:28