Strona główna Komunikaty Gminne zawody pożarnicze w Grybowie 04-06-2017r.

Gminne zawody pożarnicze w Grybowie 04-06-2017r. PDF Drukuj Email

W niedzielę 4 czerwca 2017r na stadionie sportowym w Grybowie odbyły się  Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze jednostek OSP z terenu miasta i gminy Grybów. Podczas zawodów rozegrano trzy konkurencje, tj. musztrę , sztafetę pożarniczą 7x50 oraz ćwiczenie bojowe. W zawodach wzięły udział wszystkie jednostki OSP funkcjonujące w mieście i gminie Grybów. Wystartowało łącznie 21 drużyn w tym 17 męskich i 4 kobiece. Z naszej jednostki w zawodach udział wzięła drużyna męska i żeńska.

W zaciekłej rywalizacji nasza drużyna kobieca przegrała minimalną różnicą punktową z OSP Grybów-Biała i ostatecznie zajęła 4 miejsce.

Natomiast drużyna męska zajęła 14 miejsce.

W grupie kobiet czołowe miejsca zajęły:
I miejsce – OSP Ptaszkowa
II miejsce – OSP Krużlowa Wyżna
III miejsce – OSP Grybów – Biała

W grupie mężczyzn czołowe miejsca zajęły:
I miejsce – OSP Ptaszkowa
II miejsce – OSP Krużlowa Wyżna
III miejsce – OSP Florynka

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom zawodów, zwłaszcza druhnom i druhom reprezentującym naszą jednostkę serdecznie gratulujemy. Link  do galerii

Poprawiony: poniedziałek, 12 czerwca 2017 12:35