Strona główna Komunikaty Turniej wiedzy pożarniczej w Białej Niżnej 13-03-2018 r.

Turniej wiedzy pożarniczej w Białej Niżnej 13-03-2018 r. PDF Drukuj Email

We wtorek 13 marca 2018 roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Białej Niżnej odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. W turnieju udział wzięło około 50 uczestników z terenu miasta i gminy Grybów. Naszą jednostkę reprezentowali młodsi druhowie: Łukasz Lach i Kuba Musiał a opiekunem był Prezes Stanisław Baran.

Każdy z uczestników miał do rozwiązania test pisemny.

Nad przebiegiem eliminacji czuwała Komisja w składzie:

Przewodniczący – bryg. Marian Marszałek z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu oraz członkowie: Marian Chronowski Wiceprezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Grybowie i Maria Majcher – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Grybowie

Po rozwiązaniu testów klasyfikacja przedstawiała się następująco:

uczniowie szkół podstawowych kl I – VI

I miejsce Jan Michalik

II miejsce Agnieszka Filip

III miejsce Mateusz Frączek

uczniowie  szkół podstawowych kl VII oraz gimnazjum

I miejsce Natalia Smoła

II miejsce Martyna Fyda

III miejsce Barbara Smoła

uczniowie szkół średnich

I miejsce Patryk Studziński

II miejsce Ewa Matuła

III miejsce Piotr Romanek

Na eliminacje powiatowe pojadą zdobywcy I miejsc.

Nasi reprezentanci mimo dobrych wyników nie zakwalifikowali się na eliminacje powiatowe.

W imieniu Zarządu OSP i kolegów druhów gratulujemy udziału i dziękujemy za włożony wkład w przygotowanie do turnieju.

Poprawiony: niedziela, 18 marca 2018 21:44