Strona główna Komunikaty Kontrola gotowości bojowej naszej jednostki 18-06-2019r.

Kontrola gotowości bojowej naszej jednostki 18-06-2019r. PDF Drukuj Email

Dzisiejsze wycie syreny strażackiej w godzinach południowych na szczęście nie było wezwaniem do akcji ratunkowej. Spowodowane było inspekcją kontrolną z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. W dniu 18 czerwca o godzinie 13:06 została włączona syrena i rozpoczęła się kontrola czasu w jakim następuje wyjazd naszych zastępów, stan techniczny samochodów oraz całego wyposażenia. Przeprowadzono również pisemny test wiedzy członków OSP biorących udział w akcji, sprawdzano dokumentację, stan wyszkolenia.

Na zakończenie inspekcji kontrolujący dokonali podsumowania i wystawili wysoką notę dla naszej jednostki. Kontrole takie przeprowadzane są przynajmniej raz w roku i cieszymy się, że zawsze nasza jednostka jest dobrze oceniana.

Poprawiony: wtorek, 18 czerwca 2019 19:06