Strona główna Kalendarium Spotkanie Opłatkowe jednostek z terenu gm. Grybów w Stróżach 28-XII-2013r.

Spotkanie Opłatkowe jednostek z terenu gm. Grybów w Stróżach 28-XII-2013r. PDF Drukuj Email

W sobotnie popołudnie 28 grudnia 2013r. gościliśmy w naszej remizie przedstawicieli jednostek OSP z terenu naszej gminy na spotkaniu Opłatkowym, które było okazją do podsumowania działalności straży w mijającym roku oraz złożenia sobie życzeń noworocznych i wspólnego kolędowania. Oprócz licznie przybyłych druhów z jednostek OSP w spotkaniu uczestniczyli członkowie Zarządu Miejsko-Gminnego OSP w Grybowie, parlamentarzyści, przedstawiciele władz powitowych, gminnych i miejskich wraz z Panem Wójtem i Burmistrzem Grybowa na czele, radni powiatowi i gminni, przedstawiciele organizacji samorządowych oraz instytucji współpracujących z OSP na naszym terenie, kapłani a także osoby zaproszone, które wspierają działalność straży.

Kolędami i krótkimi jasełkami zespół "Kowalnia" uświetnił imprezę, podczas której też doceniono osoby zasłużone dla pożarnictwa odznaczając je medalami. Pamiątkami uhunorowano także przybyłych druhów weteranów, w tym szczególnie żyjących założycieli jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Stróżach.

Poprawiony: niedziela, 02 lutego 2014 22:04