Strona główna Komunikaty Gminne zawody pożarnicze MDP w Grybowie 21-09-2014r.

Gminne zawody pożarnicze MDP w Grybowie 21-09-2014r. PDF Drukuj Email

W niedzielę 21 września na stadionie miejskim w Grybowie odbyły się zawody strażackie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gmin: Grybów,  Korzenna, Kamionka Wlk. i Łabowa.

Naszą jednostkę reprezentowała 9 osobowa drużyna chłopięca pod komendą Naczelnika OSP Stróże - Stanisława Barana w składzie: Radosław Gruca, Jakub Grybel, Kamil Gryzło, Arkadiusz Job, Dawid Mikulski, Mikołaj Moskwa, Amadeusz Przetacznik, Maciej Szpila i Maciej Sztaba.

W sumie w zawodach wzięło udziało 31 drużyn dziewczęcych i chłopięcych.

W grupie drużyn chłopięcych z terenu gminy Grybów nasi młodzieżowcy zajęli 7 miejsce. Gratulujemy udziału w zawodach, poświęcony czas na przygotowanie i włożony trud dla opiekuna i samych zawodników.

Więcej informacji i zdjęć na stronie PSP: http://www.psp-nowysacz.pl/aktualnosci.php?body=article&name=gminne-zawody-mlodziezowych-druz&lang=pl

Poprawiony: wtorek, 23 września 2014 22:44