Strona główna Komunikaty Zebranie Zarządu Miejsko-Gminnego OSP z Prezesami i Komendantami jednostek OSP 16-03-2015 r.

Zebranie Zarządu Miejsko-Gminnego OSP z Prezesami i Komendantami jednostek OSP 16-03-2015 r. PDF Drukuj Email

W poniedziałek 16 marca 2015 r w remizie strażackiej w Stróżach odbyło się zebranie i narada Prezesów i Naczelników wraz z Zarządem Miejsko-Gminnym jednostek OSP z terenu gminy Grybów. Wśród omawianych wielu bieżących spraw z działalności  jednostek, szkoleń i wielu innych za najważniejszą zasługuje powołanie na Komendant Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Grybów naszego kolegi, druha Stanisława Mikulskiego, Prezesa OSP Stróże w miejsce rezygnującego z tej funkcji starszego brygadiera Pawła Motyki. Druh St. Mikulski do tej pory pełnił w Zarządzie M.-Gminnym OSP funkcję V-ce Prezesa i przejmie obowiązki Komendanta M-Gminnego do momentu następnych wyborów. Serdecznie gratulujemy wyboru nowemu Komendantowi i składamy gorące podziękowania ustępującemu Komendantowi za dotychczasową wieloletnią pracę w Zarządzie M-G. oraz b. dobrą współpracę z naszą jednostką i innymi jednostkami, okazałą pomoc i wyrozumiałość.

Członkowie Zarządu, druhny i druhowie OSP Stróże.

M.G.

Poprawiony: niedziela, 22 marca 2015 21:41