Strona główna Komunikaty WYCIECZKA W TATRY 30-05-2015 r.

WYCIECZKA W TATRY 30-05-2015 r. PDF Drukuj Email

W sobotę 30 maja 2015 r. odbyła się zorganizowana przez Zarząd OSP Stróże wycieczka dla członków OSP i MDP Stróże w Tatry oraz na baseny termalne do Białki Tatrzańskiej.

W trakcie wycieczki wyszliśmy na Rusinową Polanę (ok. 1200m n.p.m.) skąd podziwialiśmy piękne widoki Tatr Wysokich a następnie wspięliśmy się na szczyt reglowy Gęsią Szyję (1489 m n.p.m.). Piękna pogoda jaka nam towarzyszyła i niezapomniane widoki gór na długo pozostaną w pamięci uczestników wycieczki.

Po trudach wspinaczki udaliśmy się na odpoczynek i relaks do Białki Tatrzańskiej gdzie w basenach termalnych oddaliśmy się beztroskiej rozrywce wodnej.

Na zakończenie wycieczki zasmakowaliśmy tradycyjnej Kwaśnicy góralskiej w Karczmie Pienińskiej.

Po powrocie do Stróż czekał na nas przygotowany grill a dodatkowo dla druhów z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z okazji Dnia Dziecka lody i cukierki.

MG.

Poprawiony: niedziela, 07 czerwca 2015 12:29