Strona główna Komunikaty

Komunikaty

Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Grybowie 15-09-2019 r. PDF Drukuj Email
15 września 2019 r. na stadionie sportowym w Grybowie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze dla młodzieżowych drużyn pożarniczych w których wzięło udział 16 drużyn z terenu gminy i miasta Grybów, 2 drużyny z gminy Krynica-Zdrój oraz 2 drużyny z gminy Łabowa.
Zawody rozegrane zostały w konkurencjach:
-musztra,
-bieg sztafetowy 400 m z przeszkodami,
-ćwiczenie bojowe.

Na podium stanęły drużyny z:
1. OSP Ptaszkowa.
2. OSP Grybów-Biała
3. OSP Krużlowa Wyżna

Nasi druhowie zajęli 9 pozycje.
Gratulujemy udziału.
Poprawiony: środa, 18 września 2019 18:08

I miejsce OSP Stróże w VI turnieju ORLIKA 2019. PDF Drukuj Email

I miejsce i wszystkie wygrane mecze w VI Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej MDP przez chłopców z MDP OSP STRÓŻE.

W sobotę 24 sierpnia na Orlikach w Łącku i Jazowsku odbył się VI Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu powiatu Nowosądeckiego. W rozgrywkach brało udział  24  drużyny.

Czołowe miejsca w turnieju zajęły:
I miejsce MDP OSP Stróże
II miejsce  MDP OSP Zagorzyn
III miejsce MDP OSP Brzezna
IV miejsce MDP OSP Binczarowa
V miejsce MDP OSP Wola Kosnowa
VI miejsce MDP OSP Kru żlowa Niżna

Opiekunem był Prezes Stanisław Baran

Serdecznie gratulujemy.

Poprawiony: niedziela, 25 sierpnia 2019 22:52

Kontrola gotowości bojowej naszej jednostki 18-06-2019r. PDF Drukuj Email

Dzisiejsze wycie syreny strażackiej w godzinach południowych na szczęście nie było wezwaniem do akcji ratunkowej. Spowodowane było inspekcją kontrolną z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. W dniu 18 czerwca o godzinie 13:06 została włączona syrena i rozpoczęła się kontrola czasu w jakim następuje wyjazd naszych zastępów, stan techniczny samochodów oraz całego wyposażenia. Przeprowadzono również pisemny test wiedzy członków OSP biorących udział w akcji, sprawdzano dokumentację, stan wyszkolenia.

Na zakończenie inspekcji kontrolujący dokonali podsumowania i wystawili wysoką notę dla naszej jednostki. Kontrole takie przeprowadzane są przynajmniej raz w roku i cieszymy się, że zawsze nasza jednostka jest dobrze oceniana.

Poprawiony: wtorek, 18 czerwca 2019 19:06

Zabezpieczenie festynu parafialnego w Stróżach 09-06-2019r. PDF Drukuj Email

W niedzielne popołudnie 9 czerwca 2019 roku nasza jednostka zabezpieczała Festyn parafialny w Stróżach na stadionie KS Kolejarz. Jednym z punktów bogatego w atrakcje programu był mecz pomiędzy młodzieżówką OSP Stróże a lektorami  parafii Stróże o puchar ks. Proboszcza Stanisława Betleja. W tym roku po zaciętym meczu lepszą drużyną okazała się drużyna lektorów i puchar powędrował do nich. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy naszym chłopcom za sportową walkę.

Fotorelacja z meczu: https://www.facebook.com/OSPStroze/photos/rpp.1557455117888516/2075330266100996/?type=3&theater

Za rok mamy nadzieję puchar znów wróci do OSP Stróże.

Poprawiony: poniedziałek, 10 czerwca 2019 22:34

Święto Św. Floriana - patrona strażaków 04-05-2019r. PDF Drukuj Email

W sobotę 4 maja 2019 w międzynarodowy Dzień Strażaka, nasza jednostka wspólnie z jednostką OSP Wyskitna, uczestniczyła we mszy świętej oraz "nabożeństwie majowym" w kościele parafialnym w Stróżach z okazji święta Św. Floriana - patrona strażaków,. Uroczystą mszę w intencji strażaków ochotników sprawował proboszcz parafii Stróże ksiądz Stanisław Betlej. Modlitwa oraz podziękowania za bezinteresowną pomoc i służbę bliźnim dla druhów i druhen z jednostek OSP oraz wspólne zdjęcie zakończyły oficjalne uroczystości z okazji dnia Św. Floriana w naszej parafii.

Poprawiony: niedziela, 05 maja 2019 12:50

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>