Strona główna Komunikaty

Fotowoltaika PDF Drukuj Email

VIII Powiatowy Zlot MDP w Rożnowie 27-06-2020r. PDF Drukuj Email

27 czerwca w Rożnowie  odbył się  VIII Powiatowy Zlot Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, w którym to uczestniczyła młodzież z naszej jednostki.

W zlocie wzięło udział łącznie 52 drużyny tj. około 360 osób. Podczas zlotu drużyny miały do pokonania odcinek 7 km. Na trasie należało zaliczyć 5 punktów zlokalizowanych  w najciekawszych miejscach Rożnowa jak beluarda, ruiny zamku, zapora, kościół. W punktach tych  uczestnicy zlotu musieli odpowiedzieć na pytania  związane z bezpieczeństwem takie jak udzielanie pierwszej pomocy. Nasza młodzież bardzo dobrze radziła sobie ze wszystkimi zadaniami.

Poprawiony: piątek, 03 lipca 2020 09:01

Wsparcie akcji "Ratujmy życie Wojtusia" 07-06-2020r. PDF Drukuj Email

Nasza jednostka wsparła akcję ratowania życia małego Wojtusia kwotą 150,00 zł podejmując wyzwanie szlachetnej akcji od OSP Jankowa. Dziękujemy za nominację. Zawsze możecie na nas liczyć!
Więcej na naszym FB

Poprawiony: niedziela, 07 czerwca 2020 22:19

Fotowoltaika PDF Drukuj Email

Poprawiony: niedziela, 07 czerwca 2020 22:35

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 03-03-2030 r. PDF Drukuj Email

3 marca 2020 roku w remizie OSP Biała Niżna odbyły się miejsko-gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". W eliminacjach udział wzięli nasi młodsi druhowie: Mateusz Iwański, Ireneusz Olszanecki, Łukasz Lach oraz Filip Markowicz. Młodzież z terenu miasta i gminy Grybów rywalizowała w trzech kategoriach wiekowych rozwiązując test z pytaniami z zakresu wiedzy pożarniczej i ochrony przeciwpożarowej.

Dziękujemy naszym druhom za zaangażowanie i udział w turnieju.

Poprawiony: poniedziałek, 09 marca 2020 21:12

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>